تلفن: 02166661035 ایمیل: info[at]abtyn.com

شرایط و شرایط

 • وقفه و خاتمه در سرویس
  در حالی که ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که استاندارد وب سایت باقی مانده و پیوستگی آن حفظ می شود، اینترنت یک محیط ماندگار و پایدار نیست و در هر زمان ممکن است خطاهای، خاموش شدن، وقفه سرویس و تاخیر رخ دهد. ما هیچ گونه مسئولیتی ناشی از چنین خطاهایی، نادیده گرفتن، وقفه یا تاخیر و یا هرگونه تعهد یا مسئولیت مداوم برای اجرای وب سایت (یا هر بخش خاص آن) یا ارائه خدمات ارائه شده در وب سایت را قبول نمی کنیم. ما ممکن است مشخصات این سایت را گاه به گاه بدون اطلاع قبلی تغییر دهیم.
 • اطلاعات در این سایت
  در حالی که ما هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه اطلاعات در وب سایت ما دقیق و کامل است، برخی از اطلاعات توسط شخص ثالث به ما ارائه می شود و ما نمی توانیم دقت و صحت این اطلاعات را بررسی کنید. ما هیچ گونه مسئولیتی ناشی از هر گونه اشتباه و یا بی توجهی در هر یک از اطلاعات در وب سایت ما و یا مسئولیت در رابطه با اطلاعات در وب سایت ارائه شده توسط شما، هر کاربر وب سایت و یا هر شخص دیگر نیست.
 • استفاده شما از این سایت
  شما می توانید از وب سایت برای اهداف قانونی هنگام جستجوی کار یا کمک به حرفه خود، هنگام خرید دوره های آموزشی و یا استخدام کارکنان استفاده کنید. شما تحت هیچ شرایطی نباید امنیت شبکه یا هرگونه اطلاعاتی را که از طریق آن در اختیار دارید و یا از طریق آن در دسترس است، تضعیف کنید. به طور خاص، اما بدون محدودیت، شما نباید به دنبال دستیابی، تغییر یا حذف هر گونه اطلاعاتی که دسترسی شما را مجاز نداشته اید، به دنبال آن هستید که سیستم را از طریق هرزنامه یا سیل، بارگیری کنید، هر گونه اقدام یا استفاده از هر دستگاه، روال یا نرم افزار سقوط، تاخیر، آسیب و یا در غیر اینصورت با استفاده از وب سایت تداخل داشته یا تلاش برای رمزگشایی، تفکیک و یا اصلاح هر یک از نرم افزار، برنامه نویسی یا اطلاعات موجود در وب سایت.

 

 • شما تنها مسئولیت هر گونه اطلاعاتی را که توسط شما به وبسایت ارسال شده است مسئولید. شما مسئول اطمینان هستید که تمام اطلاعاتی که توسط شما ارائه می شود درست، دقیق، به روز و گمراه کننده یا احتمالا گمراه کننده یا فریب است و آن را تبعیض آمیز، ناخوشایند، توهین آمیز، اعتراض آمیز یا غیرقانونی، غیرقانونی یا نقض هر گونه قانون، مقررات، دستورالعمل و یا کدهای عمل، یا حق نسخه برداری، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی هر شخص در هر حوزه قضایی قابل اجرا است. شما همچنین مسئول اطمینان از اینکه تمام اطلاعات، داده ها و فایل ها از ویروس ها یا سایر روال ها یا موتورهایی که ممکن است قبل از ارسال به وب سایت آسیب برده یا مداخله ای در هر سیستم یا داده ها داشته باشند، رایگان باشد. ما حق خود را برای حذف هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط شما از وب سایت را به صلاحدید ما، در هر زمان و به هر دلیلی بدون نیاز به توضیح دادن. 
 • اطلاعات ارسال شده توسط شما
  ما خواهیم و / یا خانواده شرکت رید از اطلاعات ارائه شده توسط شما (از جمله، بدون محدودیت، اطلاعات شخصی حساس) برای کمک به فرایند استخدام و توابع اداری مربوطه و همچنین تسهیل خرید دوره های آموزشی که از طریق این وبسایت ساخته شده استفاده می کنند. این شامل ما و / یا خانواده شرکت رید، در میان چیزهای دیگر، پردازش و ذخیره اطلاعات (از جمله بدون محدودیت، اطلاعات شخصی حساس) و انتقال و یا ارائه چنین اطلاعات آنلاین به کارفرمایان احتمالی (یا اشخاص ثالث کمک به آنها در روند استخدام خود را )، ارائه دهندگان دوره و مشتریان؛ اطلاعات در مورد دوره ها، جای خالی و قرار دادن به نامزدها و خریداران بالقوه دوره ها منتقل می شود و ممکن است به طور مستقیم به وب سایت ارسال شوند. ما از اشخاص ثالث برای کمک به پردازش اطلاعات شما به عنوان بخشی از روند استخدام و فروش استفاده می کنیم. ما ممکن است اطلاعاتی را که از سوی شما ارائه شده جمع آوری و جمعآوری کنیم تا به ما در درک کاربران ما به عنوان یک گروه کمک کنیم تا بتوانیم خدمات بهتر ارائه دهیم. ما همچنین ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را با اشخاص ثالث انتخاب کنیم، بدون افشای نامهای شخصی یا شناسایی اطلاعات. شما با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط شما (از جمله، بدون محدودیت، داده های شخصی حساس) در هر یک از این موارد، به ما و خانواده شرکت رید موافقت می کنید.

 

 

 • لطفا توجه داشته باشید که تمام آژانس های استخدام شخص ثالث با شرایط و ضوابط ما موافقت کرده اند و باید این موارد را نقض شرایط و ضوابط بررسی کنند و از استفاده از خدمات ما جلوگیری شود. جزئیات بیشتر شرایط و شرایط مشتری ما.ما هرگونه اطلاعاتی را که شما در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم درخواست و سایر فرم ها، ارزیابی ها و جزئیات شخصی ارائه می دهید که شما را در هنگام استفاده از وب سایت با توجه به قوانین حفاظت از داده های UK تکمیل یا ارائه می دهیم، پردازش می کنیم. ما در مورد اطلاعات شخصی شما در سیاست حفظ حریم خصوصی ما توضیح خواهیم داد.

   

 • انتقال خارج از EEA: اطلاعات شخصی که شامل رزومه کاری شما می شود از طریق پایگاه داده reed.co.uk توسط اشخاص ثالث خارج از منطقه اقتصادی اروپا (“EEA”) قابل دسترسی است. این می تواند به عنوان مثال اگر شما درخواست خالی می کنید