تلفن: 02166661035 ایمیل: info[at]abtyn.com

درباره ما

ماموریت ما
آبتین: نام پدر فریدون است و صاحب برهان معنی آن را نفس کامل و نیکوکار و صاحب گفتار و کردار نیک و اسعدالسعداء آورده است.(لغت نامه دهخدا)

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی آبتین با مساعدت و مجوز رسمی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در منطقه 18 شهرداری تهران در سال 1396 راه اندازی گردید.
این موسسه حرکت همسو با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه اشتغال و هدایت کارجویان گرانقدر برای آشنایی هرچه بیشتر با صنایع و ایجاد یک رابطه کاری قانونی و سالم را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

در این راه در نظر دارد با استفاده از شیوه های نوین مدیریت منابع انسانی و تکنیک های روانشناختی صنعتی و سازمانی و بهره گیری از نظرات مشاوران خبره و همکاران متخصص در زمینه مشاوره شغلی و کاریابی، خدماتی منحصر بفرد را برای ایجاد یک رابطه بلندمدت با ذینفعان از جمله صاحبان صنایع و افراد جویای کار برقرار نماید.
کارفرمایان ارجمند برای استفاده از خدمات تخصصی این موسسه در گزینش کارکنان خبره و بهره مندی از مشوق های دولتی ویژه صاحبان صنایع و همچنین کارجویان گرانقدر برای یافتن فرصت های شغلی ویژه و متناسب با شرایط خود با ما تماس حاصل فرمایید.

مرکز مشاوره شغلی و کاریابی آبتین با اخذ مجوز از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران آماده ارائه خدمات امور بیمه بیکاری و برقراری مقرری ایام بیکاری کارکنان و کارگران منطقه 18 تهران می باشد.

مرکز مشاوره شغلی و کاریابی آبتین در راستای مسئولیت اجتماعی خود با جلب مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران طرح حمایت از مددجویان را به اجرا درآورده است. در این زمینه با همکاری اداره امور آسیب‌های اجتماعی، افراد شناسایی شده پس از مصاحبه‌های تخصصی و هدایت شغلی با لحاظ تخفیفات ویژه به کارفرمایان و کارآفرینان معرفی می‌گردند.

با عنایت به تعاملات فی مابین موسسه مشاوره شغلی و کار یابی آبتین با مراکز آموزشی، فنی و حرفه ای برای پرورش استعداد های بالقوه افراد، کارجویان گرانقدر می توانند از خدمات مشاوره ای و معرفینامه های این مجموعه برای برخورداری از مزایای ویژه آموزش در مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند.