آذر ۱, ۱۳۹۶

درباره ما

آبتین: نام پدر فریدون  است و صاحب برهان معنی آن را نفس کامل و نیکوکار و صاحب گفتار و کردار نیک و اسعدالسعداء آورده است.(لغت نامه دهخدا)

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی آبتین با مساعدت و مجوز رسمی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در منطقه ۱۸ شهرداری تهران در سال ۱۳۹۶ راه اندازی گردید.
این موسسه حرکت همسو با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه اشتغال و هدایت کارجویان گرانقدر برای آشنایی هرچه بیشتر با صنایع و ایجاد یک رابطه کاری قانونی و سالم را سرلوحه کاری خود قرار داده است.
در این راه در نظر دارد با استفاده از شیوه های نوین مدیریت منابع انسانی و تکنیک های روانشناختی صنعتی و سازمانی و بهره گیری از نظرات مشاوران خبره و همکاران متخصص در زمینه مشاوره شغلی و کاریابی، خدماتی منحصر بفرد را برای ایجاد یک رابطه بلندمدت با ذینفعان از جمله صاحبان صنایع و افراد جویای کار برقرار نماید.
کارفرمایان ارجمند برای استفاده از خدمات تخصصی این موسسه در گزینش کارکنان خبره و بهره مندی از مشوق های دولتی ویژه صاحبان صنایع و همچنین کارجویان گرانقدر برای یافتن فرصت های شغلی ویژه و متناسب با شرایط خود با ما تماس حاصل فرمایید.